آشیانه

نگهداری و پارک هواپیماهای شخصی و آموزشی در آشیانه با مساحت 22000 ft، دارای استانداردهای روز و تجهیزات ایمنی و نظارتیِ کامل. اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با عقد قرارداد به‌صورت روزانه، ماهیانه و سالیانه از آشیانه‌ی فرودگاه که توسط پرسنل مجرب و کارآزموده اداره می‌گردد، برای پارک هواپیماهای خود بهره‌مند گردند.

خدمات پروازی

هماهنگی و خدمات پروازی جهت تردد به دیگر فرودگاه‌ها. (کلّیه‌ی هواپیماهای شخصی، آموزشی و مهمان، از طلوع تا غروب آفتاب می‌توانند از خدمات این فرودگاه بهره‌مند شوند).

خدمات رفاهی- تفریحی

جشن تولد

برگزاری جشن های تولد در کافی شاپ فرودگاه گلبهار

تولد های فرودگاه

  • ارائه‌‌ی خدمات رفاهی و تفریحی به کلّیه‌ی مراجعه‌کنندگان به فرودگاه گلبهار. (با توجّه به حضور خانواده‌ها و علاقه‌مندان به فنّ خلبانی و پروازهای تفریحی، سایرین نیز می‎توانند با خرید بلیط، ضمن پرواز تفریحی، از امکانات رفاهی، کافی‌شاپ و تفریحات ورزشی این فرودگاه بهره‌مند گردند).
  • پذیرایی از جشن‌ها و گردهمایی‌ها در کافی‌شاپ و فضای فرودگاهی. (عموم مردم می‌توانند از امکانات کافی‌شاپ و رستوران برای جشن‌ها و گردهمایی‌های خود استفاده نمایند).
  • فیلم‌برداری و ساخت کلیپ. (عموم مردم می‌توانند با عقد قرارداد از فضای فرودگاهی جهت فیلم‌برداری به مناسبت‌های مختلف از قبیل کلیپ نامزدی یا عروسی، چاپ کاتالوگ و تیزرهای تبلیغاتی اقدام نمایند).

دورهمی های یلدا

پرواز بالن آرزوها به مناسبت شب یلدا

سوخت رسانی

تأمین سوخت مورد نیاز هواپیماهای فوق سبک.

خدمات ایمنی- زمینی

  • فرودگاه گلبهار با آموزش و تربیت نیروهای خود و دارا بودن تجهیزات فرودگاهی از قبیل اطفاء حریق و آمبولانس، امنیت لازم را برای عملیات پروازی و شرایط اضطراری فراهم آورده است.

کنترل پرواز

مرکز کنترل ترافیک فرودگاه گلبهار ضمن دارا بودن تجهیزات ناوبری و کمک ناوبری و تجهیزات هواشناسی مدرن، با بهره‌گیری از پرسنل باتجربه‌ی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پروازهای امن و کنترل ترافیک‌های هوایی این فرودگاه را بر عهده دارند.