خدمات فرودگاهی

خدمات آشیانه

نگهداری و پارک هواپیماهای شخصی و آموزشی در آشیانه با مساحت 22000 ft، دارای استانداردهای روز و تجهیزات ایمنی و نظارتیِ کامل. اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با عقد قرارداد به‌صورت روزانه، ماهیانه و سالیانه از آشیانه‌ی فرودگاه که توسط پرسنل مجرب و کارآزموده اداره می‌گردد، برای پارک هواپیماهای خود بهره‌مند گردند.

خدمات رفاهی- تفریحی

مجموعه کافی شاپ فرودگاه گلبهار با آماده سازی محیطی آرام آماده پذیرایی از شما و میهمانان عزیزتان می باشد. همکاران ما آرامش، راحتی و خاطره خوشی را برای شما آرزومند اند.

خدمات سوخت رسانی

با توجه به محدودیت های موجود در امر سوخت رسانی فرودگاه گلبهار برای راحتی و آسایش مالکین محترم هواپیماهای فوق سبک نسبت به تهیه و تحویل سوخت مورد نیاز آنها اقدام می نماید.

خدمات ایمنی زمینی

مجموعه فرودگاه گلبهار ضمن برگزاری دوره های آموزشی در خصوص امداد و نجات ( حلال احمر ) برای پرسنل خود و مجهز به ماشین آتش نشانی و آمبولانس و تجهیزات اطفاء حریق می باشد.

خدمات کنترل پرواز

مرکز کنترل ترافیک فرودگاه گلبهار ضمن دارا بودن تجهیزات ناوبری و کمک ناوبری و تجهیزات هواشناسی مدرن، با بهره‌گیری از پرسنل باتجربه‌ی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پروازهای امن و کنترل ترافیک‌های هوایی این فرودگاه را بر عهده دارند.